prezent mikołajki

Prezenty mikołajkowe dla aktywnych

Mikołajki tuż tuż, dlatego też warto rozejrzeć się za odpowiednim prezentem. Jeżeli wśród osób, którym macie kupić prezent jest osoba, której pasją jest sport bądź wiecie, że chce ona zadbać o formę, to mamy dla Was zestaw najlepszych prezentów dla niej.

Zestaw hantli winylowych – hantle marki Hop-Sport pokryte są warstwą wysokojakościowego PCV, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że przypadkowo wyślizgną się z dłoni, zwiększa to bezpieczeństwo podczas ćwiczeń oraz zmniejsza ryzyko powstania kontuzji. Takie wykonanie sprawia także, że są łatwe w czyszczeniu oraz utrzymaniu – nie wchłaniają wilgoci. Wysoka wytrzymałość zapewniona jest dzięki winylowej powłoce. Hantelki te świetnie sprawdzą się do treningu aerobowego, fitness, siłowego, wytrzymałościowego, rehabilitacyjnego.

Hantle posiadają wygodny chwyt oraz ergonomiczny, sześciokątny kształt, świetnie sprawdzają się także jako podpórki do pompek.

Zestaw hantli winylowych
źródło: Hop-Sport.pl

Stepper Skrętny z regulacją – urządzenie to pomoże ci spełnić marzenia o pięknych i wyrzeźbionych nogach, a także jędrnych pośladkach. Jest to mały sprzęt, który idealnie sprawdzi się do gimnastyki w domu. Wyposażony jest w regulacje wysokości pedałów, a także w czytelny komputer, który liczy:

  • Czas ćwiczeń
  • Spalone kalorie
  • Kroki na minute
Stepper Skrętny z regulacją
źródło: Hop-Sport.pl

Hula-Hop z pasażerem – wielu sprzęt ten kojarzy się z zabawą w dzieciństwie, nie wiele osób jednak wie, że przyrząd ten pozwala efektywnie zrzucić zbędne kilogramy. Wyposażony jest on w 48 specjalnie zaprojektowanych kulek masujących, które ułożone są w dwóch rzędach. Kulki wywierają nacisk na mięśnie brzucha, pleców, bioder, a także pośladków

hula hoop z masażerem
źródło: pixabay.com

Piłki gimnastyczne – jest to idealny sposób na urozmaicenie swoich codziennych ćwiczeń, trening z nią jest skuteczny oraz ciekawy. Sprzęt świetnie sprawdza się przy ćwiczeniach ogólnorozwojowych, w codziennej gimnastyce oraz rehabilitacji kręgosłupa. Ćwiczeń na niej mogą nawet kobiety w ciążąy, a więc jest to prezent bardzo uniwersalny.

piłka gimnastyczna
źródło: Hop-Sport.pl

Wszystkie wyżej wymienione sprzęty możecie zakupić w Hop-Sport.pl. W dniach 1 do 6 grudnia z kodem SANTA.HS możesz zgarnąć 8% rabat na asortyment dostępny w sklepie.