Promocje w sklepie sportowym

Na polskim, jak i zagranicznym rynku istnieje duża konkurencja. Sklepy robią wszystko, aby przyciągnąć, jak największą ilość klientów. Dlatego obniżają ceny, rozdają coś za darmo lub od czasu do czasu robią promocje. Tak samo jest ze sklepami sportowo – internetowymi. Sklepy te coraz częściej zachęcają różnymi promocjami np. oferują tydzień darmowej dostawy na wszystkie rowery treningowe, lub też dorzucają książki gratis do każdego zakupionego produktu. Promocje w takich sportowych sklepach mogą dotyczyć także innych produktów, jak np. sprzętu do ćwiczeń lub zabawek dziecięcych. W tym artykule postanowiłam bliżej przyjrzeć się produktom promocyjnym, które mamy w takich sklepach sportowo – internetowych.

sklep sportowy

Na początek omówię zabawki dziecięce, na które obecnie obowiązuje promocja w danym sklepie sportowo – internetowym. Pierwszą taką zabawką jest jeździk Gemio Buggy. Ten interaktywny jeździk to nie tylko zabawka sprawiająca frajdę, ale też ucząca i rozwijająca. Jeździk posiada wyprofilowane siedzisko z oparciem, które może służyć również jako uchwyt do pchania. Dzięki temu, zabawka może spełniać rolę zarówno jeździka, jak i pchacza. Dziecko swobodnie może szkolić swoje umiejętności chodzenia, bez konieczności tkwienia w chodziku. Następną zabawką jest Hipopotam na biegunach. Zabawka ta jest bezpieczna, a to za sprawą specjalnych wyprofilowanych płoz zabezpieczających przed wywróceniem. Hipopotam wykonany jest z mięciutkiego w dotyku pluszowego materiału. Po bokach głowy znajdują się drewniane rączki, których dziecko podczas bujania może się trzymać. Wyprofilowane drewniane płozy przystosowane są do tego, by bezpiecznie postawić na nich stopy podczas bujania. Trzeci produkt, który również jest w promocji to trampolina. Trampolina Sapphire 8FT ma 244 cm i jest z siatką zewnętrzną. Siatka ochronna ma wysokość 160 cm i jest mocowana na słupach konstrukcyjnych, zabezpieczonych warstwą grubej pianki ochronnej, które gwarantują wysokie bezpieczeństwo.

Jak wynika z powyższego sklepy sportowe internetowe mają ciekawą ofertę promocyjną. Choć ja w tym artykule wymieniłam tylko te trzy produkty to jest ich o wiele wiele więcej.