Przykładowe modele atlasów do ćwiczeń w sklepie internetowym

W obecnych czasach wszystko możemy kupić w sklepie internetowym. Jest to dla nas bardzo wygodne, gdyż nie musimy nigdzie wychodzić, a dany produkt dostajemy prosto do domu. Jednymi z takich produktów, który możemy kupić w sklepie internetowym są wielofunkcyjne atlasy do ćwiczeń. Kupując takie atlasy w sklepie internetowym najpierw powinniśmy porównać ceny i dokładnie przeczytać opis produktu, żeby później dokonać właściwego wyboru. Dlatego w tym artykule postanowiłam przedstawić kilka modeli takich atlasów do ćwiczeń, które są dostępne w sklepie internetowym abcfitness.pl.

Pierwszym modelem jest atlas wielofunkcyjny Xylo XG – 060. Najnowszy model atlasu nadający się do treningów na każdym poziomie zaawansowania. Solidna, stabilna konstrukcja ze wzmocnionymi profilami o średnicy aż 5 cm. Nowoczesne rozwiązania techniczne i staranność wykonania każdego elementu zapewniają komfort ćwiczeń nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.Następny model to atlas jednostanowiskowy BMG 4300 stos 45 kg. Atlas BMG 4300 BODY SCULPTURE to profesjonalny wielofunkcyjny przyrząd do intensywnych ćwiczeń w warunkach domowych. Atlas umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni, tak jak w profesjonalnej siłowni. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla pań, jak i panów chcących poprawić ogólną kondycję, poprawić wygląd sylwetki, zwiększyć i wzmocnić masę mięśniową oraz kształtować jej rzeźbę. Atlas pozwala na kształtowanie wszystkich grup mięśni: najszerszych grzbietu, piersiowych, deltoidalnych, trapezowych, posturalnych, pośladków, przedramion, naramiennych, tricepsu, pozwala również na ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej.

Jak wynika z powyższego w sklepie internetowym mamy ciekawy wybór atlasów do ćwiczeń. Dlatego, jeżeli zdecydujemy się na zakup takiego atlasu warto zwrócić uwagę na ich jakość i ceny.