Przykładowe modele kasków, ochraniaczy i rolek w sklepie internetowym abcfitness.pl

W końcu przyszła do nas upragniona wiosna – cieszymy się z tego ogromnie. Nasza radość spowodowana jest głównie tym, iż wiosną większą część dnia możemy spędzić aktywnie na dworze. My dorośli zaczynamy uprawiać różne wiosenne sporty, takie jak np. jogging, biegi, jazda na rowerze itd. Wiosną także nasze dzieci chcą aktywnie spędzać czas na zewnątrz, dlatego jeżdżą na rowerze, hulajnodze, rolkach. Jeżdżąc na nich muszą zachować wszelkie zasady ostrożności, dlatego powinny mieć założone ochraniacze na ręce i nogi, jak również kask na głowę. Mając to na uwadze w tym artykule podam po jednym przykładzie takich ochraniaczy, kasku oraz rolek dostępnych obecnie w sklepie internetowym abcfitness.pl.

ab_logo

Oto one:

KASK DZIECIĘCY PUPPY 80122

Kask to niezbędne wyposażenie dla wszystkich jeżdżących na rowerze, deskorolce, łyżworolkach, rolkach i łyżwach. Także w przypadku najmłodszych kask jest konieczny, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę przy ewentualnych upadkach. Dlatego też mając to na uwadze w sklepie internetowym abcfitness.pl dostępne są kaski dziecięce w ciekawych i kolorowych wzorach, dzięki czemu najmłodsi chętniej będą po nie sięgać i zawsze o nich pamiętać.

ZESTAW OCHRANIACZY ADVANCED M 30072

Zestaw ten składa się z 6 – części, który zawiera: 1 parę ochraniaczy na kolana, 1 parę ochraniaczy na łokcie, 1 parę ochraniaczy na nadgarstki. Owy zestaw wykonany jest z siatki aero.

ROLKI CZARNO – CZERWONE

Fantastyczny zestaw z kompletem ochraniaczy na kolana, nadgarstki i łokcie.
Na początek idealny będzie wariant z 2 kółkami z przodu i z tyłu dla zwiększenia stabilności.
Z postępem nauki jazdy kółka można zamontować w jednym rzędzie. Zestaw zawiera: rolko – wrotki, kask, 2 ochraniacze na nadgarstki, 2 ochraniacze na łokcie, 2 ochraniacze na kolana, plecak.

Sklep ten ma o wiele szerszą ofertę wyposażenia sportowego dla dzieci, dlatego zachęcam do zajrzenia na powyższą stronę internetową. Dzięki ochraniaczom ,kaskom itd. nasze dzieci będą bezpieczne podczas zabaw, szaleństw na dworze.