zabiegi

Skuteczne sposoby na pozbycie się cellulitu

Jeżeli wszystkie znane metody na pozbycie się cellitu Cię zawiodły, to zapewne ucieszysz się, że znamy kilka zabiegów, które pozwolą Ci pozbyć się tego nieprzyjemnego problemu.

Laseroterapia – jest zabiegiem, który łączy w sobie masaż oraz krioterapie, a także laser diodowy. Zabieg ten ma za zadanie pobudzić mikrokrążenie oraz wspomóc spalanie tłuszczu oraz usuwanie toksyn, a to wszystko ma być spowodowane szybszym krążeniem limfy. Krioterapia ma także zlikwidować obrzęki. Efekty mają być widoczne już po 2-3 zastosowaniach, w celu potrzymania efektu powinniśmy poddać się 10-15 zabiegów.

Endermologia – jest to masaż wykonany specjalnym urządzeniem z użyciem podciśnienia. Przed zabiegiem zakładamy na ciało kostium, którego zadaniem jest poprawa krążenia krwi oraz limfy, wspomaga także usuwanie toksyn, a także ujędrnić ciało. Aby utrzymać efekty na zadowalającym poziomie, czasami trzeba wykonać nawet 20 zabiegów.

zabiegi cellulit
źródło: pixabay,com

Drenaż limfatyczny – jest to specjalistyczny masaż, którego zadaniem jest poprawa przepływu limfy oraz przyspieszenie usuwanie z organizmu toksycznych produktów przemiany materii. Zabieg ponadto zmniejsza opuchliznę nóg oraz wygładza skórę. Zabieg ten można wykonywać ręcznie, a także za pomocą specjalnych aparatów na tle innych wymienionych tu zabiegów można stwierdzić, że jest on najtańszy.

Mezoterapia bezigłowa – impulsy elektryczne mają pomóc w reaktywacji w tkankach procesów fizjologicznych, które mają zmniejszyć cellulit. Zabieg jest bezpieczny i nie musimy się obawiać powstawania np. siniaków tak jak w przypadku tradycyjnej mezoterapii. Zadowalające efekty możemy już osiągnąć po około 8 zabiegach.