TOP10 najbardziej nietypowych wykorzystań artykułów sportowych

 A mówią, że Rosjanie i politycy mają głupie pomysły. Otóż nie! Ludzie mają różne wizje na „odwalenie” czegoś czy to na imprezie, czy w domu.

a

Myślę, że dla niektórych dzień bez zrobienia czegoś głupkowatego jest dniem straconym. Jednak biorąc pod uwagę zastosowanie artykułów sportowych, można je wykorzystać dużo lepiej i równie dobrze coś zyskać. Idealna figura, czy wyrzeźbione ciało to to, o czym marzy każdy z nas. Podstawowymi artykułami, które potrzebujemy do ćwiczeń są:

  • Rowerki treningowe

 b

  • Bieżnie

 c

  • Hantle

d

  • Ławki do ćwiczeń

e

  • Atlasy

 a

Wyżej wymienione sprzęty służyć będą bardziej aktywnym sportowcom. Jednak gdy dopiero zaczynamy swoją przygodę ze sportem, możemy zaopatrzyć się w: piłki gimnastyczne, maty do ćwiczeń, skakanki, hula-hop, stepy, twistery, ściskacze. Pamiętajmy jednak, że sprzęt sportowy może również mieć inne zastosowanie niż jego nazwa wskazuje.

g

Oto kilka ciekawych zastosowań artykułów sportowych.

1. Ta Pani chyba nie doczytała instrukcji obsługi kasku.

 

A wydawać by się mogło, że przy zakupie kasku zawsze dostajemy instrukcję obsługi. Ewidentnie ta Pani o niej zapomniała. Jazda na rowerze, skuterze czy też motorowerze powinna być ostrożna. Tak więc pamiętajmy o INSTRUKCJACH OBSŁUGI naszych artykułów sportowych.

2. No widziałam już wiele rzeczy robionych na rowerze, ale oglądać mecz ????

 aaaa

Jazda na rowerze może być miła i przyjemna. Jeśli wybierzemy odpowiednią trasę, zabierzemy swoich przyjaciół możemy bardzo fajnie spędzić wolny czas. Jednak ludzie potrafią go spędzać w różnoraki sposób. Oglądanie meczu, ledwo stojąc na ramię roweru może być równie atrakcyjne. Jednak dla typowych domatorów proponuję zakup roweru treningowego. Na mecz na pewno na nim nie dojedziemy, ale ile spalmy kalorii.

3. Tak wiemy, że design jest bardzo ważny! Ale może lepiej pojeździć ?

bbbb

Nowoczesny design to dzisiaj normalka. Każdy chciałby mieć w mieszkaniu choć jedną super „wypasioną” rzecz, przedmiot czy oryginalnie umalowaną ścianę. Ale deski na ścianie służące za półki ? No niby fajnie, ale może lepiej wykorzystać je w sposób ogólnie nam znany. Wybór pozostawiam Wam.

 4. Pamiętajmy, że namiotu lepiej nie rozkładać w stanie upojenia alkoholowego!

 

Chyba każdy z nas uwielbia czy uwielbiał za czasów młodości wypady nad jezioro pod namiot. Z najlepszymi przyjaciółmi, zapasem „Coca Coli” i kocami. Przy wyborze kupna namiotu powinniśmy zastanowić się, czy jest on oby stabilny. W powyższym przypadku albo nie był, albo Pan/Pani stanowczo za dużo wypili „Coca Coli”.

5. Czy nie będzie lepiej teraz ćwiczyć Panowie ? Toż to sama przyjemność !

 

Hantle to typowy artykuł sportowy dla mężczyzn. Oczywiście kobiety też mogą poprawiać swoją rzeźbę w ten sposób, ale jest to na pewno mniej popularne. Z takimi hantlami Panom będzie ćwiczyć się o niebo lepiej, ale czy wygodniej. Może jednak bądźmy tradycjonalistami.

6. Ja też chce na wczasy!

 

Walizka podróżna to rzecz którą każdy powinien posiadać. Wybierając się na wczasy, czy nawet na dwu dniowy wypad z  rodziną czy znajomymi za miasto musimy taką walizkę zakupić. Pamiętajmy o tym by była odpowiednich gabarytów i by była zrobiona z dobrego materiału. Sama nieraz wracałam z wczasów z rozdartą torbą, kupioną na szybko na jakimś bazarze. No i co najważniejsze, przed samym wyjazdem, sprawdźmy czy czasem nie mam pasażera na gapę.

7. Jak się nie ma co się lubi …

 

Ostatnimi czasy można zaobserwować znaczne zwiększenie aktywności ludzi na hulajnodze. I nie mam na myśli tylko i wyłącznie dzieci. Hulajnogą możemy się przemieścić z punktu A do B, niczym jak na rowerze. Może nie z taką prędkością, ale na pewno jest to lepsze niż piesza wędrówka, zwłaszcza gdy nam się spieszy. Hulajnogi nie należą do najdroższych sprzętów sportowych, a jednak jak już mamy ją zakupić proponuje lepszą niż na powyższym zdjęciu.

8. Bo skakać każdy może

 trampolina

No cóż. Co tu dużo pisać? Atrakcję należą się KAŻDEMU. I dzieciom i nam i …. Zwierzętom. Jeśli właściciele trampoliny chcą by była ona cała i zdrowa, proponuję zapewnić swoim pupilom inne atrakcję. Może jakieś zabawki czy piłka do pogryzienia.

9. Prawdziwa depresja dopada wtedy – gdy kupujesz hula-hop i pasuję!

hula

Oj chyba nikt z nas nie chciałby tak wyglądać. Osobiście nie mam nic do otyłych osób, no ale… Hula hop to nie dość że ćwiczenie praktycznie każdej części ciała, to na dodatek rewelacyjna zabawa. Zakup „kółka” na pewno strasznie nam nie wyszczupli portfela, a zabawy będzie co nie miara.

10. Przecież każdy może…

Szkoda że nie widziałam tego na żywo. Chyba bym umarła za śmiechu. Jazda na rolkach również ostatnio staję się na nowo modna. Brakuję mi tych czasów, gdzie na Komunię dostawało się rower, rolki, oczywiście zegarek. W tej chwili dzieciaki dostają Iphony i laptopy. No cóż, czasy się zmieniają, więc my też powinniśmy. Pani Irence idzie to wyśmienicie.

ccccc

Pamiętajmy o tym, że czasem trzeba być trochę zwariowanym. Pościg na pieniądzem, karierą zabija w nas szaleństwo lat młodzieńczych. Czasem powinniśmy sobie pozwolić na chwilę zapomnienia i zwariowane przygody. Jednak w życiu codziennym proponuje nie jeździć z źle założonym kaskiem, czy też pokazać żonie nowy nabytek – hantle w kształcie piersi. Tradycyjne zastosowanie sprzętu sportowego wyjdzie nam lepiej: i na zdrowiu i w portfelu!